Он-лайн профорієнтація

Для учнів, Новини, Шкільні новини

15 березня понад 30 лідерів учнівського самоврядування черкаських загальноосвітніх шкіл міста Черкаси, мали змогу прослухати бесіду на тему: «Профорієнтація онлайн – в ритмі сучасності».

Від нашої школи були присутні Президент школи Мусієнко Анастасія та прем’єр міністр Кухоль Анна. Захід був організований Черкаським міським центром зайнятості. Учням були представлені такі навчальні заклади: Черкаський політехнічний технікум, Черкаський державний бізнес-коледж,а також Харківський національній університет внутрішніх справ у режимі скап-спілкування. Фахівці з кожного начального закладу детальніше  ознайомили юнаків та дівчат з факультетами,навчальним процесом, підготовчими курсами при вступі для навчання та інше. Також працівники бібліотеки створили міні-виставку «Успішна людина», де були представлені книги,письменників з нелегкою долею, які вчать обирати правильний шлях у своєму житті.

За матеріалами Мусієнко А.