Операція КАШТАНЧИК

Для учнів, Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Оголошується акція для учнів школи “КАШТАНЧИК”

Усім нам дуже подобається дивитися на дерево з густою кроною правильної форми, прикрашене навесні квітами у вигляді пірамідальних білих свічок. Листя велике у вигляді віяла або можна сказати – як розчепірені пальці. Восени каштан радує своїми коричневими плодами особливо дітей – їм приносить задоволення збирати ці округлі, приємні на дотик, як відполіровані, плоди у вигляді горіха.

Тож для вас, наші активні учні, ми оголошуємо операцію “КАШТАНЧИК”. Протягом навчального дня під час перерв ви маєте змогу разом із класними керівниками назбирати плоди каштанів, які надалі будуть здані в пункти приймання, а вони в свою чергу передадуть їх до  фармацевтичних компаній для виготовлення ліків. Усі виручені кошти ми перерахуємо на картковий рахунок Болілому Віталію Івановичу, щоб його побратими змогли придбати прилади нічного бачення.

Тож будьте активними! Класи, які найбільше зберуть плодів, будуть нагороджені!!! На старт! Увага! Вперед!!! )))