Останній дзвоник пролунав…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Свято останнього дзвоника завжди асоціювалося із проведенням загальношкільного свята. На якому присутні багато гостей, учнів та неймовірно щасливих випускників, як от-от вилетять зі шкільного гнізда.

Але останні події, які відбувають в нашій країні унеможлювлюють проведення такого роду заходів. Спочатку ковідні обмеження, які не дозволяли збирати велику кількість людей в одному місці, а зараз війна… Саме вона відбирає у дітей їх дитинство…

Цього року на святі останнього дзвоника були присутні учні 1-х, 10-го та 11-го класів, вчителі та батьки. На урочистому заході дякували нашим захисникам, які ціною власного життя боронять наші кордони. Хвилиною мовчання вшанували усіх військових та цивільних, хто віддав власне життя у боротьбі за свободу та мир в Україні. Учні одинадцятого та перших класів перед усім пообіцяли бути гідними громадянами своєї країни та прославляти її своїми успіхами та здобутками. Традиційно на шкільному подвір’ї усі присутні поринули у феєрію випускного вальсу. А на останок учні 1-х класів, директор та випускники школи подали останній дзвінок. Під рушниками-оберегами випускники покинули шкільне подвір’я, а на їх місце гордо і впевнено стали учні 10-Ф класу, які надалі будуть опорою та підтримкою для найменших учнів, які прийдуть до школи 1-го вересня. Ми пишаємось нашими випускниками та бажаємо їм щасливого і мирного майбутнього у незалежній, мирній Україні.   

Більше фото тут

Переглядів: 97