Пам’ятаємо… Перемагаємо!!!

Без категорії, Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення, згадує та вшановує всіх тих, ціною чиїх життів чи здоров’я наша держава отримала перемогу в Другій світовій війні! Наших ветеранів! Усіх!

Цього дня усі учні нашої школи носили на грудях червоні маки як символ пам’яті та скорботи. Маки діти виготовляли спільно з учителями та батьками, від 1 до 11 класу!

Також напередодні діти виготовляли вітальні листівки ветеранам, конкретним і живим, та тим, яких уже немає поряд, однак бережемо пам’ять про них у власних серцях! Діти відвідали ветеранів праці та війни, привітали з прийдешніми святами, поспілкувалися…

Також у класах відбувалося ряд тематичних  заходів: класні чи виховні години, години пам’яті, інформаційні дайджести, екскурсії до шкільного музею бойової слави та інше.

Діти вчергове обговорили причини та наслідки Другої світової війни, спробували оцінити масштаби втрат і жертв того часу, провели паралелі до сьогоднішніх подій у державі. Вихованці згадали і нинішніх захисників укрїнських кордонів, і подякували усім тим, хто приносив і зараз приносить мир і спокій на нашу землю!

Так, У 2-А та 2–Б класах відбувся виховний захід до Дня пам’яті та примирення. Діти поповнили свої знання про Другу світову війну та неоціненну роль українців у перемозі. Згадали, що символом цього дня вважається червоний макВисловили бажання  жити у мирі та злагоді!

Учні 4-А класу також долучилися до святкування Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці  Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У класі був проведений виховний захід, на якому діти створили привітальні листівки для ветеранів,  декламували вірші, возвеличували мужність та героїзм нашого народу.  Всіх полеглих у роки війни та під час бойових дій на сході України вшанували хвилиною мовчання.

З учнями 4-Б класу також була проведена година спілкування до Дня пам’яті та примирення. Під час бесіди учні дізналися про святкування Дня Перемоги в Європі, що 8 і 9 травня оголошені Генеральною Асамблеєю ООН Днями пам’яті і примирення. Відзначають ці дні як данину пам’яті всім жертвам Другої світової війни. Цікавою була інформація дітей про пращурів, які були на війні.

В 6-А класі відбулася тематична бесіда. Учні довідалися, що День пам’яті та примирення — це пам’ять жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни. Цей  пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, і цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлеровської коаліції та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».  Червоний мак – символ пам’яті жертв усіх збройних конфліктів, починаючи з 1914 року.

Учні 8-А  класу також повторили хронологію важливих для людства дат – 8 та 9 травня і того, що передувало Великій Перемозі – вже з погляду своїх набутих знань і особистих думок.

Тож зі святами, дорогі українці! Нехай і зі сльозами на очах! Нехай і з незакінченою сьогодні війною з Росією… Але наші діди та прадіди є гарним прикладом для сучасників! Їхні стійкість, відданість, патріотизм, сила духу, нескореність, любов до рідної землі і сьогодні надихають молодих свідомих українців міцно тримати кордони своєї країни і ні за яку ціну не віддавати своє, рідне, виплакане океаном сліз і скроплене рідною кров’ю…

Пам’ятаємо… Перемагаємо!!!

Більше фото за посиланням

Переглядів: 360