Учора українці згадували усіх, хто причетний до трагедії, що сталася 32 роки тому… Чорнобиль! Про нього дізнався увесь світ! Свідомі громадяни відчайдушно рятували людство від ще страшнішої біди.. Наслідки відчуваємо і сьогодні…
У школі символічно також говорили про цю біду, нагадали у класах на уроках пам’яті, як все відбувалося, чиї імена занесені в підручники з історії… Аналізували, чому так сталося і як потрібно жити, аби подібне не повторилося…
У фойє традиційно організовано пересувну експозицію з цікавими фактами та хронологією подій тих днів…
Ми пам’ятаємо…