Партнерський проєкт реалізовано успішно

Для учнів, Новини, Новини з класів, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Учні 7-Б класу успішно реалізували партнерський проєкт з однолітками з Індії на платформі Class2Class.

Проєктна робота на платформі сприяє культурному взаєморозумінню, глобальному громадянству та досягненню Цілей сталого розвитку через міжнародну співпрацю та обмін.
Індійські школярі та їх викладач Анурадха Шарма ретельно підготувалися до зустрічі та продемонстрували свої знання з географії, культури та національних традицій України. Учні нашої школи, в рамках роботи над проєктом, знайшли багато цікавої інформації про Індію, підготували презентації та малюнки й розповіли англійською, що знають про Індію. Онлайн зустрічам передував обмін листами.
За успішне виконання проєктних завдань учні 7-Б класу були нагороджені сертифікатами за участь у міжнародному проєкті.
Успіхами поділилась керівник проєкту Леся Щербатюк