Педагогічна рада розглянула ряд важливих питань….

Новини, Шкільні новини

Сьогодні, 30 серпня 2018 року, було проведено заплановану раніше педагогічну раду за участі адміністрації та вчительського колективу закладу.

Було розглянуто і схвалено ряд важливих питань. Так, першим у порядку денному фігурувало заслуховування підсумків роботи за 2017-2018 навчальний рік і планування роботи на 2018-2019 навчальний рік (директор Середа Ю.В.).

Далі ще раз дуже змістовно і докладно вивчалося питання “Забезпечення якості освіти у Новій українській школі: шляхи реалізації”. Заступник директора Вент І.Г. ще раз нагадала основні засади формування НУШ, її особливості. Вчителі проаналізували функції, які має виконувати сучасний учитель початкових класів, розглянули шляхи успішної реаліації ідеї формування освіти. Усі питанння були вивчені крізь призму запровадження НУШ у нашій школі, підведено підсумки роботи в закладі у цьому напрямку.

Крім того, важливе місце в роботі колективу посіло питання “Освітня програма навчального закладу” (заступник директора Фесак Л.М.). Педагогічні працівники мали змогу детально ознайомитися з новоствореним документом, його специфікою, особливостями, струкурою. Зокрема, відмітимо, що нова освітня програма вміщає три основні розділи, які характеризують роботу початкової, середньої і профільної школи. Освітня програма загалом – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом загальної  середньої освіти для досягнення учнями визначених відповідним Державним стандартом загальної середньої освіти результатів навчання. На основі освітньої програми адміністрація школи складає та затверджує навчальний план, що конкретизує організацію освітнього процесу. Таким чином, після детального аналізу педрадою було схвалено виженазване питання.

Звичайно, крім цих основних питань, було роглянуто і вирішено ряд організаційних поточних моментів перед початком нового навчального року! Тож учительський колектив на чолі з адміністрацією школи  готовий до початку нового навчального року і з нетерпінням уже чекає своїх найкращих, сьомошколівських, вихованців!))))