Перша регіональна (не)конференція міні-EdCamp Черкаси

Новини, Шкільні новини

IMG_8661 30 березня 2016 року  в Черкаській гімназії № 9 відбулася Перша регіональна (не)конференція міні-EdCamp Черкаси, яку відвідали наші вчителі: Фесак Л.М., Кошмай С.М. та Токова В.В.Тематика (не)конференції: Яка вона повинна бути – сучасна освіта? ІКТ в освіті, нові педагогічні технології, освіта і освіченість, духовність сучасної людини. 

EdCamp – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства Черкас та Черкащини, яка проходила в новому дискусійному форматі та надала педагогам нашої школи можливість за короткий час отримати максимум сучасної корисної інформації, а також сприяла підвищенню престижності педагогічної професії та рівня мотивації до вчительської діяльності.

Регіональна (не)конференція ініційована організаторами EdCampUkraine (www.edcamp.org.uaі Продюсерами освіти П@Ель (www.pael.pro) за менторської підтримки Гендерного інформаційно-аналітичного центру «КРОНА», Відділу преси, освіти і культури Посольства США та Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти Черкаської міської ради (http://mmk.edukit.ck.ua).

Переглядів: 579