Перші вечорниці у 7-А класі….

Для учнів, Новини, Новини з класів, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

Для нашого 7-А класу сьогодні день видався святковим, насиченим і смачним! Поринувши у атмосферу справжнього свята ще зранку, вирішили не змінювати курсу й далі! Тож тематичне домашнє завдання виконали майже на відмінно (за легендою зізнаватися ще рано!))), а впродовж дня встигли й вечорниці перші в житті влаштувати!

Почнемо з того, що якщо у класі є Катерина, то не святкувати ми просто не мали права! Отож привітавши нашу Катруся, дізнавшись легенду про виникнення цього свята, поговоривши про ще одне сьогоднішнє свято – День української хустки -, ми поступово перейшли до власне вечорниць….

А щ робить молодь на вечорницях? Правильно, жартує, сміється, ворожить, ласує смаколиками…. За списком виконали всі завдання! І про вишневі гілочки не забули!))) І хоча сьогоднішні вечорниці були більше теоретичними, бо ми лише вчилися, як це має бути, однак фінал був справді  феєричним: три макітри з варениками і величезний вишневий пиріг довго чекати не могли! Тож і наїстися встигли!

А наприкінці дня найстійкіші дівчата ще й на майстер-клас потрапили! Навчилися робити ляльку-мотанку! 

І упродовж усіх наших сьогоднішніх пригод незмінними атрибутами дівчат були вишиванки й українські хустки!  Кольори, техніки, фасони…. Аж дух перехоплювало і очі засліплювало, незважаючи на похмуру погоду! Та й хлопці не пасли задніх! Справжні парубки у вишиванках! Тож колорит українців неймовірний і неповторний!

І так хочеться, аби подібні свята у наш буремний час справді влаштовувалися частіше! А що для цього потрібно? Бажання!

Тож іще раз зі святами усіх! З Катериною! З початком зимових святок! Із Днем української хустки! І дай Боже, аби на нашій мирній землі якнайчастіше лунали пісні та сміх!

Враженнями ділилася Середа Т.Г., класний керівник 7-А класу

Більше наших посиденьок і полеженьок тут

Переглядів: 314