Це була незабутня подорож! Адже перше, що відвідали учні нашої школи – це географічний центр України, де билося серце тих, хто стоїть на захисті нашої країни.
І ми віримо, що наші сердечка будуть битися до Перемоги і після, адже росте наше майбутнє.
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство, бо Тарас ШЕВЧЕНКО – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Ми пишаємось тим, що він – наш земляк, і прагнемо бути гідними його нащадками. Саме сьогодні у нас була змога потрапити за лаштунки його життя, і це незабутньо!