“Прийди до серця, Україно, добром благослови мене!”

Новини, Шкільні новини

52JDdPaipiU26 листопада учні школи відвідали загальноміську благодійну акцію «Прийди до серця, Україно, добром благослови мене!». Акція була проведена з метою зібрання коштів на придбання теплого одягу та підтримки бійців в зоні АТО.
Учні мали можливість переглянути роботи учнів Черкаської дитячої школи мистецтв та насолодитися концертом, на якому виступали творчі колективи вищевказаної школи мистецтв, капела бандуристів міста та камерний хор «Канон»,  у складі якого виступала вчитель музичного мистецтва нашої школи Кудін А.П.  Найбільш тривожним моментом концерту був виступ бійців, які повернулися з зони АТО. Вони висловили слова вдячності за підтримку та допомогу усім бійцям, які захищають територіальну цілісність нашої держави – зал аплодував стоячи, а в очах дітей проглядалися бентежність та гордість за них, справжніх мужніх бійців.