Прийом документів

Новини, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

Шановні батьки майбутніх першокласників!!!

Вже з 12 квітня  ми  розпочинаємо прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів, яке буде завершено 31 травня 2021 року, але не відкладайте цю важливу подію на останні дні.

Умови подачі документів до школи:

1. Попередня реєстрація в онлайнрежимі (посилання та інструкція для реєстрації розміщена нижче).
  2. Наявність особистої ручки.
  3. Дотримання правил соціального дистанціювання.
  4. Використання  засобів індивідуального захисту (маски, рукавички).

Прийом документів буде здійснюватися щоденно з 14.00 до 17.00 в приміщенні старшої школи (фойє) лише за попереднім записом.

Записатися для подачі документів можливо  за посиланням, вказаним у кінці посту.  У наведеній табличці ви маєте можливість вибрати найбільш зручний для вас час та день і записати СВОЄ прізвище. Дані зберігаються автоматично. Але перевірити все ж потрібно. Саме у цей день та на цей час ви маєте прийти до школи для подання документів на навчання вашої дитини.

Графік прийому документів з 12.04.2021 до 31.05.2021

З понеділка по пятницю (крім святкових та вихідних днів) з 14.00 до 17.00.

При зарахуванні дітей до закладів освіти для здобуття початкової освіти навчальний заклад керується  Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за №564/32016, згідно якого забезпечується першочергове зарахування  до 1-го класу  дітей:

• Що проживають на території обслуговування закладу освіти, що підтверджується  офіційним документом, який  містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників;
  • які є рідними братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту у цьому закладі;
  • дітей працівників закладу.

Перелік будинків, що належать до території обслуговування школи ви можете переглянути за посиланням ТУТ

Перелік документів які необхідно подати до школи:

• заява батьків (визначеного зразка) – заповнюється особисто батьками під час подачі документів;
  • копія свідоцтва про народження дитини (залишається в школі; при собі мати оригінал свідоцтва про народження дитини (забираєте із собою);
  • медичну довідку форми № 086-1/о (копія) оригінал здавати наприкінці серпня;
  • медична довідка форми 063/о «Карта профілактичних щеплень»  (копія)
  • документ, що підтверджує місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників в мікрорайоні школи.

Педагогічні працівники, відповідальні за прийом документів до першого класу:

Ділягіна Раїса Олегівна

Колосова Антоніна Іванівна

Нагадуємо про дотримання правил соціального дистанціювання та використання  засобів індивідуального захисту (маски, рукавички) є ОБОВ’ЯЗКОВИМ

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ