Шкільна родина продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам, які знайшли тимчасовий прихисток у нашій області.
Спільними зусиллями ми змогли зібрати понад 20 мішків з одягом для немовлят, дітей, підлітків та дорослих. Передати посуд, ковдри та подушки. Сформувати 3 пакети продуктових наборів для родин, які нещодавно евакуювались із Бахмутського району. Дякуємо усім хто допомагав і продовжує допомагати нам наближати перемогу.