Проєкт “Future English”

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини

Наша школа, була включена до списку учасників міжнародного проєкту Британської Ради “Future English”, який здійснюється за підтримки Міністерства освіти і науки України. Для реалізації проєкту було проведене тестування рівня володіння англійської мови учнів 10-х класів.

Проєкт “Future English”

Проєкт “Future English” полягає у проведенні аналізу потреб вчителів англійської мови та дослідження рівня володіння англійською мовою учнів старшої школи. Дослідження має на меті надати пропозиції та рекомендації щодо напрямку розвитку національної системи безперервного професійного розвитку вчителів та покращенню результатів навчання у національній системі освіти.

Вибрані учні пройшли тестування 4 мовленнєвих умінь англійської мови за допомогою тесту Aptis for Teens. Учні, які брали участь в проєкті, отримали корисний досвід проходження міжнародного комп’ютерного тестування та ознайомилися з форматом і стандартами такого тестування, а також сучасними вимогами до володіння англійською мовою.

Результати дослідження будуть використані для розробки майбутніх проєктів Британської Ради з підвищення якості викладання англійської мови, до яких може також бути залучена школа.

Враженями ділилась Кошмай С.М.

Переглядів: 345