Профорієнтаційні заходи

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Минулого тижня учні 9-х класів відвідали ряд профорієнтаційних заходів.

Державний навчальний заклад “Черкаське вище професійне училище” завітало до учнів школи та провели майстер-класи з декорування приготованих страв, показали та розказали про правила сервірування столу та продемонстрували приготування безалкогольних напоїв. Учні мали можливість взяти активну участь у всіх видах процесів. Під час профорієнтації учнями повідомили про умови вступу до навчального закладу, спеціальності та терміни навчання.

Під час Дня відкритих дверей у ДНЗ “Черкаський професійний автодорожній ліцей” учні 9а та 9б класу більш детально ознайомились із перевагами навчання, отримали роздатковий матеріал в якому містилась інформація про перелік документів для вступу та умовами навчання. Також поспілкувались із майстрами виробничого навчання, які розповіли про специфіку освітнього процесу у даному закладі освіти.