Профорієнтація 11м

Для учнів, Новини, Новини з класів

enonnleexbo

Учні 11М класу завітали на День відкритих дверей і знайомство з майбутньою студентською молоддю до Східноєвропейського університету та  Черкаського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

    Майбутні вступники переглянули презентацію про університети, отримали детальну інформацію стосовно правил прийому, освітніх ступенів і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців (зокрема, до Коледжу економіки і управління на базі 9 та 11 класів).

     Потім учні поспілкувалися зі студентами і професорсько-викладацьким складом, отримали відповіді на всі хвилюючі запитання, а також проконсультувалися щодо перспектив працевлаштування за обраною професією.

     Після офіційної частини для учнів була проведена екскурсія навчальним закладом. Їм показали аудиторії, комп’ютерні лабораторії, наукову бібліотеку, навчально-науково-виробничі центри, зали синхронного перекладу та відеоконференцзв’язку, тренажерну й актову зали тощо.

     Майбутні абітурієнти з зацікавленням розглядали фотографії студентського життя, інформаційні стенди про нагороди і здобутки університету, міжнародне співробітництво, благодійну діяльність, наукові та спортивні досягнення.

    Захід виявився досить інформативним для школярів та їхніх батьків. Вони залишилися приємно враженими від почутого і побаченого, а дехто вже остаточно визначився з вибором навчального закладу.

За матеріалами Токової В.В.

Переглядів: 549