Профорієнтація по-українськи….

Новини, Шкільні новини

8 лютого 2018 року у стінах школи для учнів 10-11 класів організовано та проведено змістовну профорієнтаційну зустріч із викладачами ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького – доцентами кафедри методики навчання, стилістики та культури української мови Боть Людмилою Петрівною та Красовською Оленою Михайлівною.

Гості презентували вищий навчальний заклад, надали усю потрібну майбутнім абітурієнтам інформацію про вступ і власне сам процес навчання, більше познайомили зі спеціальностями, напрямками Інституту української філології та соціальних комунікацій.

Аби зустріч не мала суто теоретичного характеру, креативні викладачі поділилися практичними порадами, як успішно скласти ЗНО і не нашкодити собі (написання власного висловлювання, (не)використання мобільного телефону в процесі роботи тощо).

А “родзинкою” зустрічі стали філологічні передбачення (передбачення на майбутнє з урахуванням правильного вживання прийменника “по”), якими гості справді спочатку злякали, а згодом приємно здивували учнів. 

Тож зустріч відбулася цікаво, продуктивно і з користю! Дякуємо за цікаву іформацію!

Більше фото на сторінці у Фейсбуці

Переглядів: 445