Прощавай, 4 клас!

Новини, Шкільні новини

1bJbWN7fkf41 вересня 2011 року поріг школи переступили чарівні дівчатка та несміливі хлопчаки… З того часу промайнуло вже 4 роки і ці малюки виросли – сьогодні вони випускники початкової школи…

Цього року початкова школа випускає зі свого гнізда 51 учня. Вже 1 вересня 2015 року ця юна зміна поповнить ряди учнів середньої школи.

Чотирикласники разом із батьками і своїми класоводами Людмилою Петрівною Правдюк і Тетяною Володимирівною Шпетною прощалися з початковою школою у актовій залі. Діти були одягнені у вишиванки, вони співали пісні, танцювали і декламували чудові вірші. А їх класоводи говорили останні напутні слова. Директром школи Юрієм Васильовичем Середою та заступником директора з навчально-виховної роботи Вент Іриною Геліївною було вручено дітям їх випускні дипломи, грамоти, подяки та похвальні листи, серед 51 учня 10 осіб – відмінники.

Також зі щирими словами вдячності виступили і батьки наших випускників, вони подякували своїм класоводам за їх любов, яку ті дарували дітям, за наполегливу працю та щирість їх почуттів.

Також на святі були присутні майбутні класні керівники наших випускників:  це Євтушевська Тамара Анатоліївна (5-А) та Прядко Марія Андріївна (5-Б), саме вони надалі будуть навчати, виховувати та оберігати цих юних ангелів. Учителі побажали дітям лише впевнено крокувати країною Знань та докладати усіх зусиль, щоб вона щедро їх наповнювала новими знаннями та відкриттями. Батьки вручили короваї своїм майбутнім класним мамам. Наприкінці свята малюки під вишитими рушниками, які тримали їх батьки, вирушили у нове доросле життя.

Тож бережіть себе, наші випускники! З нетерпінням чекаємо вас уже у середній та старшій школі!

Фотографії цього заходу можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.

 

Переглядів: 684