Прощавай, Букварику! 1-А клас.

Без категорії, Для учнів, Новини, Новини з класів

DSC_0292

Цього тижня у учнів 1-А класу відбулося свято «Прощавай, Букварику»! діти з нетерпінням і хвилюванням чекали цього дня, готували вірші, розучували пісні.

Батьки теж долучилися до підготовки урочистої події: підготували виставку букварів і абеток, організували смачний сюрприз – букви-печиво, з яких наприкінці свята було складено «Прощавай, букварику, ми всі тобі дуже вдячні»! на святі кожен учень отримав на пам’ять про цей день листівку-привітання від Букварика з своєю фотографією.

Діям дуже сподобалось свято. Їх радість з ними розділили  їх рідні та близькі – майже всі батьки  були присутні на святі. Тому фотографії на згадку вийшли цікавими, барвистими, а свято перетворилося на родинне.

За матеріалами Правдюк Л.П.

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті