Прощавай початкова школо….

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Наприкінці травня учні 4-х класів прощалися з початковою школою. Час навчання в початковій школі промайнув дуже швидко.

Цей період був нелегким, але водночас подарував багато цікавих та щасливих моментів. Були і випробування: ковідний карантин, початок дистанційного навчання, карантинні обмеження, війна і знову тривале дистанційне навчання. Але наші четвертокласники подолали усі труднощі і з міцним багажем знань переходять до середньої школи у п’ятий клас. Весь період навчання в початковій школі їх підтримували і навчали їх класні мами Правдюк Людмила Петрівна та Шпетна Тетяна Володимирівна. Вони разом опановували весь матеріал, готувались до свят, знімали відеоролики, монтували цікаві моменти шкільного життя, плакали, сміялись, волонтерили і підтримували один одного. Але час минає дуже швидко і до старшої школи вони вирушають із новими класними керівниками 5-А клас з Корнієнко Оксаною Федорівною, а 5-Б клас з Черкащенко Ніною Григорівною. Діти вже познайомились зі своїми новими наставниками і навіть разом святкували всі невеличкий випускний, який проходив у вигляді конкурсно-розважального квесту. Цікаві станції, мальовничі локації, рухливі ігри, інтелектуальні конкурси, вражаючі експерименти. Все це наші учні пройшли дружними командами й виграли свої захоплюючі скарби. Але головний скарб ще попереду… Це цікаві, змістовні уроки у середній та старшій школі. Тож ми чекаємо вас у повному складі у 2023-2024 н.р. Вдалих канікул і гарного літнього відпочинку.