Разом до ПЕРЕМОГИ

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Учні, батьки та вчителі активно долучаються до волонтерської діяльності. За ці не повних два місяці ми вже зробили не мало…

Зібрали та передали допомогу нашим захисникам на різні напрямки (продукти харчування, гігієну, солодощі, одяг тощо). Відновили процес виготовлення окопних свічок із сировини, яка була придбана ще весною та замовили вже нову партію, яка вже доставлена до школи. Перша партія свічок вже обігріває наших захисників. Розпочали робити заготовки для плетіння маскувальних сіток, адже в них є дуже велика потреба і вже є замовлення на білі. Завдяки допомозі випускника нашої школи Яна Байдака в нас є спеціальні станки для плетіння. Тож якщо у вас є непотрібні білі речі (одяг, постіль (чисті й випрані) тощо) ви можете приносити їх до школи, а ми швидко знайдемо їм призначення. Вчителі школи постійно допомагають пораненим бійцям. Ми закуповуємо необхідне та передаємо хлопцям, щоб покращити їх лікувальні процеси та реабілітацію. Учні школи долучились до операції “Каштанчик” спільними зусиллями вдалося зібрати та здати майже 750 кг каштанів. Виручені кошти ми перерахували татові учня нашої школи для придбання необхідного для їх батальйону. Кошти, які були зібрані першого вересня “Замість квітів допомога ЗСУ” також були перераховані татові учнів нашої школи для потреб їх батальйону. Як бачите, це не мало, але водночас і не багато, але ми стараємось. 

Шановні батьки, мешканці мікрорайону та небайдужі люди. Якщо у вас є потреба допомогти нашим захисникам, а ви не знаєте де це можна зробити. З понеділка до п’ятниці з 09.00 до 16.00 можете принести допомогу до школи. А ми обов’язково передамо її через волонтерів нашим мужнім хлопцям. 

Разом наближаємо перемогу. 

ФОТО

Переглядів: 46