“Різдвяне диво” як релакс вихідного дня…

Для учнів, Міські новини, Новини, Новини з класів, Події, Шкільні новини, Школа батьківства

29 січня дружна родина 8-Ф класу (учні, батьки, братики й сестрички, бабусі й дідусі) з задоволенням відвідали благодійний концерт для усієї родини “Різдвяне диво”, організоване Благодійним фондом «Мрія!» разом із громадською організацією “Українська сімейна фундація”.

Особливою атмосферою наповнилися серця усіх присутніх. Захід дав можливість нагадати найщасливіші моменти сімейного свята, а дивовижна історія неслухняної дівчинки Анни не залишила байдужим жодного глядача. Багато повчальних життєвих моментів і для дітей, і для дорослих! Глибока душевна історія організатора заходу – все це відгукнулося в серці кожного глядача в залі! Особливо такі історії актуальні в наш буремний час війни… Разом із тим організатори намагалися передати надію та радість у цей непростий для України час, подарувати  кожній родині частинку різдвяного свята! І це, без перебільшення, вдалося абсолютно!

Також у холі відбувалися різні активності й майстер-класи: аквагрим, майстер-клас із розпису імбирного пряника,  ярмарок виробів від майстрів Черкаського геріатричного пансіонату.

Словом, відпочили, зарядилися позитивом і вчергове відчули, як класно релаксувати разом! Адже подібні заходи наш клас до війни відвідував постійно!

Більше фото за посиланням