Новорічні та різдвяні свята були чудовими. А все тому, що учні 6-Б класу вчасно підготувалися.
Власноруч зроблені різдвяні віночки вдало прикрасили оселі дітлахів. Хоч кожен учень мав однаковий набір для виконання роботи, кожен виріб був оригінальним і неповторним. Дякуємо майстрині Яніні Танцюрі за майстер-клас і сподіваємось на подальші зустрічі, адже вироби, зроблені руками дітей, є найціннішими подарунками для батьків.
Більше фото у Фейсбуці за цим посиланням
Враженнями поділилась Фесун С.Є.