“Ати-бати, йшли солдати” у 9-М класі…
4 грудня в 9М класі (класний керівник – Токова В.В) відбулося святкування учнями Дня української армії “Ати-бати, йшли солдати”, де хлопчики, змагаючись у двох командах, змогли перевірити рівень підготовки до солдатської служби.
