Благодійна акція у МНВК за участю учнів 9-М класу
В четвер, 13 листопада, учні 9-М класу (класний керівник Токова В.В.) взяли участь у благодійні акції “Від серця до серця”, яка була організована учнями Черкаського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Протягом декількох днів учні школи готували невеличкі сувеніри для наших солдатів: малюнки, листи та паперові янголи-охоронці. В приміщені МНВК відбулася зустріч із солдатом […]
