З днем Європи!
З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.
З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи.
До Дня Землі учні 8-Ф створили відеоролік про Сім простих кроків, які може зробити кожен, щоб допомогти Планеті.
Наш дружний 5-А клас, хоча і дистанційно на карантині, але старанно готувався до світлого воскресіння Христового.
“Насолоджуємось карантином!”
Нам не байдуже, ЯКИМ буде завтра!