Профорієнтація на Інститут пожежної безпеки!
Цього тижня до учнів 11а та 11ф класів завітали представники Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля з профорієнтаційною метою. Голова студентської ради інституту показав учням фільм про їх навчальний заклад, розповів про вступну компанію та особливості закладу, переваги навчання, а також відповів на питання, які цікавили наших учнів – потенційних студентів.
