Посвята у першокласники – відбулася!!!
Напикінці минулого тижня учні 1-А класу відсвяткували свято «Посвята у першокласники». Наймолодших учнів школи у актовій залі з нетерпінням чекали найрідніші для них люди: мами, тата, бабусі, дідусі, рідні та близькі.
