Посвята у першокласники – відбулася!!!

Новини, Новини з класів

IMG_0752 Напикінці минулого тижня учні 1-А класу відсвяткували свято «Посвята у першокласники». Наймолодших учнів школи у актовій залі з нетерпінням чекали найрідніші для них люди: мами, тата, бабусі, дідусі, рідні та близькі.

Під шалені оплески малеча зайшла до святкової зали. Під час свята вони розказували вірші, заспівали пісню «Вчать у школі», порозгадували загадки від старших друзів – п’ятикласників та отримали від батьків святковий коровай, яким мали змогу поласувати в їдальні школи. За такий короткий час дітлахи на чолі зі своєї чарівною класною мамою Правдюк Людмилою Петрівною підготували найперше і гадаємо незабутнє для них і батьків свято. Тепер можна з гордістю казати – вони гідна зміна нашим старшокласникам. Тож успіхів вам – наші наймолодші.

Переглядів: 1 218