У нашій школі пролунав першовересневий дзвінок…

Новини, Події, Шкільні новини

1 вересня – День знань –  це особливе свято не лише для школярів, а й для їх рідних і близьких. Воно сповіщає про закінчення таких довгоочікуваних літніх канікул та початок ще одного навчального року…

Шкільна родина радо зустрічала на своєму ганку більше, ніж 520 учнів. Гарно патріотично вбрані, з осінніми квітами, вони чимдуж поспішали до школи, аби не спізнитися на першовересневі урочистості.

Радо до своїх лав школа прийняла 66 учнів перших класів та 28 учнів 10 класів. Патріотичні вірші, слова вітання звучали від учнів школи, директора Середи Юрія Васильовича та вельмишановних гостей, а їх на нашому святі було двоє – це представник Блоку Петра Порошенка партії «Солідарність» та народного депутата Верховної Ради України О. Петренка Ткаченко Людмила Миколаївна та представник організаційного комітету заходу з відзначення кращих учнів міста Ткаченко Лілія Володимирівна, наша випускниця. Як і щороку, одинадцятикласники привітали першачків та вручили їх символічні значки з логотипом школи, аби дітлахи відчували себе вже справжніми школярами сьомої! Перший дзвінок лунав з рук учениці 1-А класу Щербатюк Маргарити та учня 11ф класу Коротича Вадима. А право покласти квіти до пам’ятного знаку героям Небесної сотні та учасникам АТО було надано Дерезі Дар’ї та Буряку Євгенію.

Після завершення лінійки учні школи вирушили у класи на перші уроки, які були пройняті патріотизмом…

А вже о тринадцятій годині понад 90 учнів школи взяли участь у флешмобі, присвяченому Дню знань, та були присутні на нагородженні кращих учнів міста. Нашу школу там прославляла Дереза Дарина, учениця 11Ф класу.
Тож ще раз усіх нас із вдалим початком нового 2015-2016 навчального року! Нових нам перемог та високих результатів на різноманітних конкурсах!

Більше фото з Дня знань дивіться у фотоальботі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті на Фейсбуці.

Переглядів: 559