Екоторбинки від вчителів школи…
Екоторбинки від учителів школи – піклуємось про навколишнє середовище разом!
Екоторбинки від учителів школи – піклуємось про навколишнє середовище разом!
Для учнів 9- М,8-Ф та 6-Б класів був проведений майстер клас по виготовленню екосумок.
Ще один захоплюючий урок пройшов у клубі “Диво світ”.
Щиро вітаємо переможців міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Вітаємо переможця ІІ туру (міського) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін ФІЗИКА