Просимо допомоги небайдужих!!!
Просимо допомоги у небайдужих людей!!!
Просимо допомоги у небайдужих людей!!!
Щиро і сердечно увесь учительсько-учнівський колектив школи вітає директора з днем народження!
До Дня Землі учні 8-Ф створили відеоролік про Сім простих кроків, які може зробити кожен, щоб допомогти Планеті.
“Насолоджуємось карантином!”
Дорога шкільна Родино!!! Від щирого серця вітаємо зі світлим святом Великодня.