Семінар для заступників директорів шкіл “Воркшоп”…

Без категорії, Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

20 лютого наша школа знову зустрічала гостей!

Цього разу відбувся міський семінар-практимум для заступників директорів із навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів “Воркшоп як інноваційна форма освіти дорослих”.

Після реєстрації гостей і короткого вітання-вступу (своєрідної міні-візитки навчального закладу) директором школи Ю.В. Середою, всі присутні на чолі з завідуючою міським методичним кабінетом установ міста Інною Анатоліївною Косенковою почали активно працювати над означеною темою. Інна Анатоліївна озвучила завдання та план роботи протягом семінару та налаштувала гостей на активну роботу. Підсолодити працю ми вирішили невеличкими “пігулками щастя і гарного настрою”.

Програма семінару передбачала розкриття поняття “воркшопу” в розрізі практичних занять. Однак спочатку Людмила Миколаївна Фесак, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка й зустрічала гостей-колег, означила теоретичні засади теми, що пропонувалася до обговорення. А саме розказала, що воршоп – це навчальний захід, учасники якого отримують знання через високу інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, актуальний досвід і особисте переживання. Було розглянуто мету, цілі, методи, переваги й недоліки воркшопу.

Практичне застосування даного методу  знайшло своє відображення в бурхливій роботі “Світового кафе” з теми “Сучасний урок. Яким він має бути?” Колеги активно обговорювали 5 актуальних  підтем, поділившись на  групи. Робота тривала активна, змістовна, результативна. Кожна команда презентувала свій проект, підсумувавши все сказане і записане упродовж роботи.

Релаксом після розумової праці стала арт-терапія “Вовняна акварель”, де гості мали можливість відпочити і розкрити власні творчі здібності та уподобання, за участі креативної та натхненної Чернюк Лідії Валентинівни, заступника директора, керівника гуртка “Валяниця”, ПНЗ “Багатопрофільного молодіжного центру”, за що їй окрема велика подяка!

Підсумовуючи робочий день, господиня зібрання Л.М. Фесак зібрала у різнобарвний передвесняний букет лише позитивні враження та відгуки від гостей! А значить – робота вдалася і колеги недарма вчергове зібралися! Команда спрацювала вдало!

Дякуємо усім за гарні відгуки! І запрошуємо до співпраці! )))

Більше фото у Фейсбуці