Ранок 13 січня розпочався загальною щедрівкою учнів початкової школи.
Разом зі своїми класними керівниками вони розпочали перший навчальний день спільним виконанням щедрівки «Добрий вечір тобі». Прозвучали привітання з Новим роком, Різдвом Христовим від заступника директора з навчально-виховної роботи Вент Ірини Геліївни вона побажала усім здоров’я, достатку, миру, злагоди, здійснення найзаповітніших бажань та вдалого ІІ семестру. Адміністрація школи приєднується до усього сказаного та ще раз вітає усіх з минувшими та прийдешніми святами. Бажаємо щоб ІІ семестр був не менш вдалий на перемоги ніж перший. Веселих свят.