Шкільний етап Пліч-о-пліч стартував…

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Пліч-о-пліч разом переможемо! Це змагання учнівської молоді з різних видів спорту.

Цього року проєкт стартував вдруге. Шкільні змагання розпочалися з баскетболу. Учні 6-11 класів змагаються в різних вікових групах. Надалі такі змагання пройдуть з волейболу, футзалу, чирлідингу. Проєкт було започатковано минулого року. Сприяє він згуртуванню та спортивному розвитку. Має на меті залучити якомога більше молоді до занять спортом. Адже в умовах сьогодення певну частину свого часу молодь витрачає  перед гаджетами. Щоб якось  спонукати молоде покоління до спортивного розвитку, щоб надати можливість розвиватися, щоб сприяти руховій активності вчителі фізичної культури Світлана Гончаренко та Сергій Юхимчук проводять шкільні змагання, відбирають найспритніших гравців для майбутніх міських змагань. Ми бажаємо кожній команді отримати задоволення від рухових активностей не залежно від результату. Командна робота згуртовує і допомагає будувати довірливі стосунки між учасниками. Ми стартували. Змагання продовжуються.

ФОТО тут