“Сокіл” “Джура” – І етап…..

Новини, Шкільні новини

_DSC0030

Минулого тижня учні нашої школи вперше взяли участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» Джура». 

Протягом тривалого часу велася кропітка робота з підготовки команди, адже починали ми з нуля. Шили костюми, замовляли шеврони, шили прапор. Дуже довго підбирали назву команди та девіз, але результат задовольнив усіх. А також після уроків довго тренувалися, щоб не пасти задніх серед інших команд і ось результат – ми у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 30 проходимо відбірковий етап гри….

На початку змагань усі команди було зібрано у приміщенні спортивної зали для урочистого відкриття гри.

Привітали учасників змагань  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Коломоєць, директор Департаменту освіти та гуманітарної  політики Черкаської міської ради Марина Бакланова,  начальник управління освіти Євген Степко, польовий гетьман Українського центрального округу Олександр Туз, крайовий отаман Українського козацтва, полковник Віталій Чепелуга, полковник Українського козацтва Валерій Магеррамов (за матеріалами сайту департаменту освіти та гуманітарної політики).

А потім усі команди вирушили на свої етапи. Першим етапом змагань у нас був «Відун», де команда «Ятаган» показала свої знання історії на високому рівні. Потім у довгій черзі ми чекали свого часу для ІІ етапу «Впоряд». Всі дуже нервували, але попередній результат надихнув нашу команду на ІІІ етап змагань «Стрільба». І хоча на ньому результат не зовсім нас задовольнив, всі під враженнями повернулися додому.

За результатами змагань, а на сьогоднішній день він уже відомий, ми проходимо далі і вже 13-14 травня у козацькому дитячому таборі «Дахнівська Січ» будемо змагатися в числі 15 команд, які було відібрано із 35 представлених.

Висловлюємо щиру подяку вчителям, які допомагали у підготовці команди «Ятаган» до конкурсу: вчителю історії Штепі Інні Дмитрівні, вчителю фізичної культури Юхимчуку Сергію Олександровичу, вчителю предмету «Захист Вітчизни» Волкову Костянтину Аркадійовичу, керівнику вокальної студії «Злагода» Донець Валентині Степанівні, заступнику директора з виховної роботи Українець Інні Костянтинівні та педагогу-організатору школи Пожарській Наталії Анатоліївні за якісну підготовку нашої команди. Щиру вдячність вчителю обслуговуючої праці Байдак Тетяні Володимирівні за чудові костюми та атрибутику, які вона створила для нас.  Дякуємо адміністрації школи, яка нас підтримувала! Дякуємо вчителям, які з розумінням поставилися до наших іноді запізнень на уроки під час тренувань. А також дякуємо усьому учнівському колективу за моральну підтримку!

За матеріалами команди “Ятаган”

Більше фото дивіться у фотоальбомі нашого сайту та шкільних соціальних групах Вконтакті, відео дивитись тут, або у розділі “Відеофайли” нашого сайту.

Переглядів: 683