Спортивні досягнення обласного чемпіонату годзю-рю карате

Для учнів, Міські новини, Наші вітання, Наші досягнення, Новини, Новини з класів, Події, Шкільні новини

Нещодавно відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області  з годзю-рю серед дітей, юнаків, юніонів і дорослих.

Із гордістю відмічаємо, що учні нашої школи стали переможцями цих змагань у різних вікових категоріях і розділах. Тож вітаємо кращих із кращих:

Здор Маргарита – чотири І місця (ката особисте, ката командне мікс, ката категорія В, ірікумі-дзю);

Середа Вікторія – І місце (ірікумі-го) та ІІ місце (ірікумі-дзю);
Вовк Артем – І місце (ірікумі-го) та ІІ місце (ірікумі-дзю);
Цвященко Богдан – ІІ місце (ірікумі-дзю) та ІІІ місце (ката особисте);
Іваненко Артем – два ІІ місця (ката особисте, ірікумі-го);
Сопрун Тимофій – два ІІІ місця (ката особисте, ірікумі-дзю);
Сопрун Даня – ІІІ місце (ката особисте);
Харченко Альберт – І місце (ірікумі-го) та І місце  (ката особисте);
Круць Іван – 3 місце (ірукумі-го).

Тренер команди: Каріна Вовченко.

Також ці спортсмени посіли ІІІ командне місце на чемпіонаті!

Льонко Назар – І місце (ірікумі-дзю), ІІ місце (ката годзю-рю), ІІІ місце (ірікумі-го), І місце (шобу).

Тренер: Андрій Мельник.

Дякуємо спортивному клубу “BUDOKAN” міста Черкаси в особі Андрія Олександровича Мельника за співпрацю та виховання справжнього спортивного майбутнього України!

Щиро вітаємо наших спортсменів і їх тренерів! Бажаємо подальших перемог і кубків! Ви – найкращі!

ФОТО З ЧЕМПІОНАТУ ТУТ