11 лютого 2024 року у місті Черкаси Спортивна федерація сучасного танцю України проводила змагання “OPEN DENCE”, в якому Пастушенко Крістіна, учениця 9-Ф класу, брала участь і посіла призові місця.
Contemporary Com of Ukraine – 2 місце.
Контемп Імпровізація – 2 місце.
Джас Фанк – 1 місце.
Grand Team Fest – 2 місце.
Змагання відбувалися в Палаці спорту.
Принагідно зазначимо, що Крістіна вже має неймовірну кількість нагород і перемог, бо багато працює, тренується, постійно удосконалює свою майстерність!
Щиро вітаємо нашу Зірочку з високими досягненнями і зичимо лише перемог і гран-прі!