Стійкість молоді – сила нації

Для учнів, Новини, Події, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

16 квітня учні 10-Г та 11-Ф відвідали захід «Стійкість молоді – сила нації», проведений у рамках реалізації  Всеукраїнської програми ментального здоров’я  «Ти як?”, створеної за ініціативи Олени Зеленської.

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником.

На заході учні мали змогу відвідати різні локації, познайомитися з дієвими техніками подолання стресу, спробувати їх на собі, поспілкуватися з працівниками психологічної служби ДСНС України, за допомогою опитування та тестування з’ясувати свої здібності та схильність до різних видів професійної діяльності, а також залишити своє послання на стелі «Стійкість молоді – сила нації».

Матеріалом поділилась Світлана Кошмай

Більше фото з заходу ТУТ