Сторінки усного журналу «Великий провісник української долі» звучали з уст учнів 5-А класу

Новини, Шкільні новини

IMG_0034Мабуть, немає в Україні такої школи, яка в ці перші березневі дні, коли тільки-но сходять сніги і прилітають гуси-лебеді, не вшановувала би пам’ять великого українця, справжнього сина свого народу – Т.Г. Шевченка.

Цієї весни минає 201 рік із дня народження Великого Кобзаря. Доброю традицією стало згадувати справжнього пророка і борця у нашій школі.
 Школярі запам’ятають цей день, тому що для них учні 5-А класу з учителем української мови та літератури, керівником «Літературної вітальні» Черкащенко Н.Г. перегорнули сторінки усного журналу «Великий провісник української долі», нагадуючи всім про життя великого поета.
Учасники студії виразно декламували поезії Кобзаря, розповідали про його життєвий і творчий шлях, сприяючи вихованню національної свідомості учнів, популяризації творчості поета.
 Кожне їхнє слово ніби говорило: «Ми не забудемо тебе, Тарасе, посміхайся нам, сивочолий Кобзарю, з сивої давнини. Ми чуємо твоє полум’яне слово, воно живе серед нас!»