Навесні душа співає від веселощів, серце хвилюється через щасливе збудження та передчуття чогось нового, світлого й теплого.
Це вже знайоме почуття, але щороку воно дивує і приносить багато радісних хвилин. Змінюються настрій, поведінка і в учнів 5-Б класу, коли зустрічають весняні свята, починаючи знову розписувати свої прянички😊..і буяння яскравих весняних барв радує око й гріє їхню душу…
Інформацію надала Ніна Черкащенко