Свято весни від 7А

Для учнів, Новини, Новини з класів, Школа батьківства

І березень дарує диво!

Березень – чудова, ніжна пора пролісків і підсніжників, першого  сонячного тепла і вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки.

Учні сьомого класу разом зі своїм класним керівником Токовою Валентиною Валеріївною підготували та провели 5 березня свято для найрідніших їм жінок – мам та бабусь.

Свято у класі – це гарний настрій, емоції, неймовірні враження, знайомство з новими творчими можливостями своїх однокласників. Усі наші учні з трепетом готувались до святкового концерту, присвяченому мамам, бабусям, вчителям, сестричкам, однокласницям. 

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашому класі. На святі лунали дзвінкі пісні, вітальні слова від учнів. Діти підготували для своїх рідних подарунки у вигляді подушечок собачок, сов, пташок та будиночка для ключів з квітами та подарували наприкінці свята. Свято закінчилось з посмішками на обличчях учнів та їхніх рідних мам та бабусь.

Дуже приємно, що в актовій залі були присутні і батьки і бабусі і сестрички і багато друзів і рідних, які спостерігали за своїми талановитими дітьми, не приховуючи хвилювання та радості за їхні побажання.

Тож, милі жінки! Сердечно вітаємо вас з чудовим весняним святом – 8 Березня, яке є символом кохання, радості й тепла! Возвеличуючи жінку, дівчину – щиро дякуємо вам за доброту вашої душі, силу духу, плідну працю на рідній землі, невтомні руки та чуйне серце. Нехай у ваших оселях завжди панують мир і злагода, добро і достаток, надія і щира любов! Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою та Божої благодаті на довгі роки.

Враженями та спогадами ділилася Токова В.В.

Фотонагадування

Переглядів: 276