Тепла зустріч із американськими друзями!

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини, Школа батьківства

8 травня школа радо зустрічала наших американських друзів, із якими підтримуємо спілкування упродовж довгих років. Шановані гості мали змогу активно поспілкуватися з учнями різних класів, розказати про традиції та особливості своєї країни, спосіб життя американців. Наші вихованці, у свою чергу, намагалися донести гостям цікаву інформацію про Україну та рідні традиції.

Також протягом візиту делегації вчителі мали час поспілкуватися з амриканськими друзями, особливо ті, хто вже багато років підтримує зв’язок. Теплим і змістовним виявилося чаювання! 

Оскільки гості завітали до нас у День примирення та пам’яті, ще зранку їм вручили та запропонували носити протягом дня червоні маки – символ пам’яті за жертвами військоких дій. Гості прийняли пропозицію та із трепетом говорили про такі трагічні події, оскільки не тільки ми, українці, втрачали своїх рідних під час тієї війни, а й гостям нашим було що згадати і розказати…

На згадку директор школи Ю.В. Середа вручив американським товаришам символічні сувеніри зі шкільною символікою, а також витинанки та ляльки-зерновушки, виготовлені руками  учнів та вчителів закладу. А ще передав привіт нашим колегам і вихованцям американської школи “New Life Akademy”.

Обидві сторони, за відгуками, лишилися задоволеними та щасливими від такого довгоочікуваного спілкування та самого факту зустрічі. Тож іще чекаємо у гості вас, наші американські друзі!

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

Переглядів: 329