Тиждень безпеки дорожнього руху від 2-А

Без категорії, Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа безпеки

Навчання дітей правилам безпеки дорожнього руху, залишається актуальним.

Тому необхідна повсякденна робота з дітьми щодо формування уявлень про важливість дотримання правил дорожнього руху. Щоб уберегти дитину від нещасних випадків у різних ситуаціях, необхідно навчити її безпечній поведінці.

У рамках проведення тижня   безпеки дорожнього руху з 14.11.2021 по 18.11.2022р у нашому класі в процесі спільної діяльності з дітьми ми проводили бесіди та ігрові ситуації, спрямовані на формування початкових навичок поведінки на вулиці та у транспорті, де дітям слід грати на вулиці, щоб убезпечити своє життя, дали уявлення про вулицю.

Кожен день мав свою назву. Перший день – «Світлофор – Моргайко». Діти знайомилися з призначенням світлофора і значенням його сигналів. Другий день – «День дорожнього транспорту»  – діти познайомилися з різними видами транспорту, а також правилами поведінки в громадському транспорті. Третій день – «День пішохода». Тут діти познайомилися з «Правилами  маленького пішохода». Четвертий день мав назву «Добрий друг наш – знак дорожній». Діти познайомилися з деякими дорожніми знаками: «пішохідний перехід», «обережно діти», «підземний перехід» та інші. Для чого потрібні дорожні знаки, необхідність їх використання. П’ятий день завершився розвагою «Про безпеку дбай  – правила пам’ятай!»

Протягом тижня з дітьми були розглянуті ілюстрації з дорожніми ситуаціями на вулиці, спрямованими на формування правильної поведінки на дорозі «Як би ти вчинив?», плакат «Уроки безпеки» з правил дорожнього руху та небезпечні ситуації, що загрожують здоров’ю та безпеці дитини. Проводилися ігри та вправи: “Вгадай транспорт”, “Що говорить світлофор”, “Стоп”, “Вантажівки”, спрямовані на вивчення правил дорожнього руху.

Діти спостерігали  за транспортом, проїжджою частиною, пішоходами, розглядали  картини «Дорожні знаки» та малювали малюнки: «Безпека на дорозі»

Таким чином, тиждень безпеки дорожнього руху у нашому класі пройшов цілеспрямовано, планово та сподіваємося ефективно.

Враженнями ділився класний керівник

Вікторія АСТАПЕНКО