Тиждень безпеки руху від 7-8 класів

Для учнів, Новини, Новини з класів

20161116_141927

В рамках тижня «Безпеки дорожнього руху» відбулась зустріч учнів 7-8 класів з представниками патрульної поліції міста. На зустріч з учнями приїхали лейтенанти поліції Найчук Ганна Олександрівна, Назаренко Вікторія Василівна та Бондаренко Сергій Іванович.

Щоб не допустити нещасних випадків та уникнути травматизму дітей на дорозі,  було здійснено  профілактичні бесіди щодо безпеки дорожнього руху.

Правоохоронці нагадали учням про необхідність неухильного  дотримання правил дорожнього руху та наголосили, що значна кількість дорожньо-транспортних пригод стається саме через недотримання  цих правил.

Під час бесіди представники поліції ознайомили учнів з позиціями регулювальника, що дозволяють або забороняють рух пішоходів, з правилами дорожнього руху для велосипедистів та нагадали про відповідальність неповнолітніх за скоєння  правопорушень на дорозі.

Але найбільші враження у учнів залишилися від демонстрації   спецзасобів правоохоронців. Кожен з учнів мав можливість приміряти бронежилет, який поліцейські використовують під час патрулювання, ознайомитися з роботою засобів радіозв’язку і спробувати себе в ролі регулювальника.

За матеріалами Єрохіної О.О.