Тиждень іноземних мов

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Рік, що минув,  навчив нас любити людей, які поруч, цінувати прості  речі, що оточують нас щодня, радіти кожній хвилині спокійного мирного життя.

Тож, і тиждень іноземних мов у нашій школі пройшов під гаслом “Love the life you live. Live the life you love”.

Звичайно ж, не обійшлося без виготовлення валентинок до дня святого Валентина. Учні дізналися більше про історію свята та традиції його святкування. Учні 1 – 3-х класів виготовляли спеціальні книжечки та валентинки, учні 4-5-х класів  виготовили вітальні листівки для захисників. А учні 8-Б, 9х, 11-Ф  класів вчилися складати вітальні вірші.

Всі діти люблять цікаво проводити своє дозвілля, тому не обійшлося без розв’язування тематичних кросвордів, розшифрування таємних кодів, лінгвістичних ігор та конкурсу веселих римівок.

Як з’ясувалося, одне з найулюбленіших занять наших учнів – приготування їжі, тож, учні 3-го класу підготували книгу з рецептами різних видів піци, а учні 7-х класів спробували уявити себе власниками кафе та складали меню для своїх відвідувачів.

Подорожуючи нашим містом, просто неможливо не замилуватися красою Черкас, створеною  людьми, які люблять своє рідне місто. Тому, учні 2-х класів вирішили спробувати себе у ролі майбутніх архітекторів та спроєктувати нові об’єкти нашого міста.

Учні також переглянули цикл відео з проєкту Conservation International “Nature is speaking”, що закликають людей ставитися до природи з любов’ю та повагою, тому що людина – частина живої природи, яка живе серед природи і бере з неї все необхідне для життя, то як же можна не любити  природу? Учні 8-х класів підготували стінгазету “Забруднення навколишнього середовища та  шляхи  його подолання”.

Метою вчителів іноземних мов нашої школи: Фесун С.Є, Хатнюк С.В, Щербатюк Л.А та Кошмай С.М. було показати наскільки багатогранним може бути життя, у якому панує любов, переконати, що любов – це те,  що змінює життя, душі, континенти й весь світ! Сподіваємося, що їм вдалося досягти своєї мети.

Інформацію надала голова мо Світлана Кошмай

Фотогалерея

Переглядів: 96