Тиждень природничих дисциплін

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

11–15 березня 2024 року у школі було насичено цікавими й різноманітними подіями – проходив тиждень природничих наук. У його рамках було проведено ряд заходів.

До школи завітали представники інституту природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, які провели для учнів 5-Б класу урок, присвячений вивченню та охороні птахів рідного краю. Його провели орнітолог Максим Гаврилюк та студентка Олександра Пастушенко. Учні мали можливість ознайомитись із найбільш поширеними птахами міста Черкаси та способами допомоги їм. Було проведено цікаву вікторину, переможці якої отримали солодкі призи.

Вчителька географії Оксана Корнієнко провела для учнів 6­­–8, 11 класів різні заходи: географічне доміно; конкурси кросвордів, сканвордів та ребусів; конкурс географічної газети «Мій рідний край». Учні 8-А класу підготували та презентували учням початкової школи інформацію про найбільш забруднені річки планети.

Вчителька біології Людмила Кумечко провела з учнями вікторину «Дивовижний світ природи», віртуальну подорож до музею грибів, диспут «Біологія у знаках Зодіаку», відбувся захист міні-проєктів.

Вчитель біології та основ здоров’я Марина Макаренко провела тематичні лекції та практичні заняття.

Вчитель хімії Оксана Гаврилюк провела для учнів 8-А класу брейн-ринг на тему «Знавці хімії»; учні підготували та представили плакати на тему «Вивчаємо символи хімічних елементів у словах»; відбулась виставка буклетів на тему «Сортування та переробка побутових відходів», за результатами якої відбулось обговорення цієї актуальної теми; учні 6 – го класу працювали та презентували роботи над екологічними мініпроєктами.

Відбувся захід про охорону первоцвітів – учні підготували виставку яскравих тематичних малюнків (організатори – Оксана Гаврилюк та Людмила Кумечко).

Усі учасники тематичного тижня переконались, що природничі науки – це цікаво і перспективно!

Матеріал подали вчителі кафедри природничих дисциплін

Фотоматеріали тут