Тиждень природничих дисциплін

Без категорії, Для учнів, Новини, Шкільні новини

_DSC1992

Днем квіткового настрою завершився тиждень природничих дисциплін в нашій школі.  Вчителі та учні одягнули «квітковий одяг», щоб продемонструвати загальнолюдські символи любові та турботи про наш спільний дім.

Вчителі та класні керівники розповіли учням про сучасні виклики з якими стикається Земля, закликали оберігати та турбуватися про неї.

Протягом тижня природничих дисциплін учні школи поглибили знання про рослинний та тваринний світ, світ грибів та мікроорганізмів. Детальніше познайомилися з країнами та континентами, хімічними перетвореннями та особливостями спілкування.

Цікавим виявилися завдання на пошук найбільших, найменших, найнижчих, найвищих, найтонших, най товщих, найдовших, найкоротших розмірів,  живої, неживої природи та архітектурних витворів.

Вчителі кафедри природничих дисциплін висловлюють подяку учня 5а, 5б, 6а, 6б, 7а, 10м, 11ф, 11а класів за допомогу та активну співпрацю в проведенні тижня. Особлива подяка нашому шкільному фотографу, учневі 9-Б класу Буряку Євгенію.

За матеріалами Кумечко Л.П.