Тиждень зарубіжної літератури

Для учнів, Новини, Скарбничка вчителя, Шкільні новини

Завершився Тиждень зарубіжної літератури. Діти мали змогу поринути у її дивовижний світ. Впродовж тижня проведено ряд заходів, метою яких було поглибити знання про зарубіжних письменників, викликати інтерес до читання (створення проєктів «Зарубіжна література в ілюстраціях», «Книги – ювіляри 2024 р.», «Письменники-ювіляри 2024 р.», «Я – художник гугл-дудлів», фотоквест «Сторінками улюблених творів», Віртуальний музей улюбленого твору…).

В рамках цього тижня пройшов Тиждень дитячого читання, присвячений Міжнародному дню дитячої книги.

Міжнаро‌дний день дитя‌чої кни‌ги – свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967 р.) 2 квітня – в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі. Дитяча література – завжди цікавий матеріал для дослідження. Завжди цікаво дізнатися, які історії захоплюють сучасних дітей, чи читають вони казки, як читали їх батьки, які теми актуальні для дитячих книжок сьогодні. Учні 5-Б та 6-А провели детективне розслідування з Шерлоком Холмсом, завітавши на квест до шкільної бібліотеки.

Читайте, занурюйтеся в безмежний океан яскравих історій, дивовижних пригод, чарівних подорожей на сторінках дитячих книг.

Фотоподорож тут

Творчий звіт надала Ганна Паламарьова