Учні школи у військовому госпіталі!

Новини, Шкільні новини

DSC_022326 березня учні нашої школи спільно з учнями Черкаського професійного автодорожнього ліцею провели спільний концерт для пацієнтів Черкаського обласного госпіталю для інвалідів війни.

Готуватися до цього заходу почали заздалегідь, оскільки дізналися, що серед пацієнтів госпіталю є учасники АТО. Тож як тільки про це дізналися, учнівське самоврядування зразу запропонувало зробити невеличкі подарунки нашим Героям. Усі класи долучилися до цього і на зібрані кошти було закуплено фрукти (яблука та мандарини), а також жовто-блакитні стрічки, з яких учениця 10Ф класу Маніленко Катерина виплела патріотичні браслети.

Перед початком концертної програми учні школи піднялися на поверх, де лікуються наші Атовці, та самі вручили їм невеличкі подарунки. Діти подякували хлопцям за їх відвагу та побажали міцного здоров’я.

Концертна програма тривала понад годину, актова зала госпіталю була заповнена глядачами, стареньки бабусями та дідусями, персоналом закладу та нашими Героями. Учні школи та ліцею співали пісні, танцювали та декламували вірші. А на завершення пролунала пісня “Україна – це я” у виконанні Атамась Каріни, учениці 11м класу. Після акордної ноти на сцену вийшов учасник АТО Олег Бойко (директор українського військово-патріотичного музею у с. Шампань Звенигородського району). 188697w200zc0Він подякував усім учасникам концерту, із захопленням дивився на наймолодших  та відзначив чудовий голос Атамась Каріни. Дуже зворушливо пролунали його слова про те, що, дивлячись на таких неймовірних дітей, вони будуть намагатися робити все можливе, щоб до нашого рідного міста ніколи не ступили ноги окупантів. Ці слова зворушили усіх до сліз… 

Усі присутні аплодували  учасникам концертної програми стоячи – і заради цього треба творити такі чудові моменти!!!


Фотографії цього заходу можна переглянути у фотоархіві сайту та у відповідному альбомі шкільної групи ВКонтакті.

Відео заходу незабаром з’явиться у розділі “Відеофайли” нашого сайту

Переглядів: 517